Špatné zobrazení textu? Klikněte zde.
Speciál: Francií na kole
E-Newsletter duben 2018
Příroda ve Francii

Vydejte se na cykloturistickou dovolenou do Francie.
Francie je velmi různorodá, nadchne Vás rozmanitou krajinou od vinic, přes hory a stezky podél splavných kanálů a řek až po trasy po mořském pobřeží, úchvatnými památkami, výbornou gastronomií...
Alsasko, Provence nebo Burgundsko jsou velmi známé cíle milovníků dovolené na kole, ale znáte třeba Auvergne - Francouzské středohoří a nebo Bretaň? Vydejte se s námi napříč Francií na kole!
Bon voy@ge!
Váš tým Atout France


FRANCIÍ NA KOLE - POZNEJTE NOVÉ DESTINACE
Auvergne

Auvergne - fascinující kraj zelených sopek
Vydejte se do míst, kde hraje příroda hlavní roli. Vyhaslé sopky, z nichž některé mají v kráteru jezero, tvoří majestátní kulisu pro výlety na kole, pěší treky i poznávání autentického francouzského venkova.

> Čtěte více


Champagne

Champagne - místo odkud pochází pravé šampaňské
Nedaleko Paříže najdete slavný vinařský kraj, který je pro cykloturisty jako stvořený. V Remeši navštivte katedrálu, kterou kráčely francouzské dějiny, a po cestě po vinných stezkách si užijte pohostinnost vinařů.

> Čtěte více

Bretaň
Bretaň - oceán, menhiry, korzárská města a pobřeží
1700 km cyklotras napříč Bretaní i po pobřeží: starobylá města, pobřeží se zcela odlišným charakterem na jihu a severu i všudypřítomný vliv oceánu - to vše Vás přenese do zcela jiného světa.

> Čtěte více

NEJZNÁMĚJŠÍ MÍSTA, KTERÁ MUSÍTE VIDĚT
Provence

Do Provence za levandulí
Fialově kvetoucí rostlina je synonymem pro jihofrancouzskou Provence, ale až když na vlastní oči uvidíte celá levandulová pole posetá motýly, pochopíte. Vydejte se do Provence od konce června do poloviny srpna, do Luberonu nebo kraje kolem Sault.

> Čtěte více


Alsasko

Alsasko známé i neznámé
Kraj, který je z ČR nejblíže, nabízí mnohem víc, než jen stezky po vinicích. Vydat se můžete podél kanáů, přes Vogézy nebo třeba podél Maginotovy linie. Ochutnávky vína samozřejmě nesmíte vynechat.

> Čtěte více

Burgundsko
Burgundsko - krajem vína i historie
Přes 800 km cyklotras a cyklostezek Vás provede burgundskými vinicemi, přes malebné vesničky nebo podél splavných kanálů, které můžete projet i na obytné lodi a kolo si vzít na palubu s sebou...

> Čtěte více